Otestovali sme GYNELLA® AtroGel s kyselinou hyalurónovou. Čo naň hovoria naše testerky? Pozrite si recenzie

image
otestované
Počet recenzií
13
ako ste hodnotili
5
12x
4
3
1x
2
1
odporúča
92 %
Testované v období
od 13. 11. 2023
do 17. 12. 2023

GYNELLA AtroGel®

Zdravotnícka pomôcka GYNELLA® AtroGel je vaginálny gél obsahujúci kyselinu hyaluronovú, sójové isoflavonoidy genistein a TIAB® komplex. Jedinečná kombinácia týchto troch zložiek:

 • zvyšuje elasticitu vaginálnej sliznice,
 • znižuje riziko vaginálnych infekcií spôsobených vaginálnou atrofiou,
 • pomáha hojiť drobné poranenia spojené s vaginálnou suchosťou.   

Veľa žien trpí typickými príznakmi vaginálnej suchosti akými sú:

 • pocit sucha,
 • pálenia,
 • svrbenia,
 • bolesť v oblasti intímnych partií (v pokoji alebo aj pri pohlavnom styku).

Uvádza sa, že suchosťou pošvovej sliznice trpí takmer 40-50 % žien nad 45 rokov (obdobie menopauzy). V tomto období výrazne klesá hladina estrogénov v organizme, ktorá sa prejavuje aj zmenami na pošvovej sliznici. Kvôli nedostatku estrogénu sa sliznica pošvy stenčuje, stráca svoju pružnosť aj schopnosť lubrikácie. Dochádza k vysychaniu a nedostatočnej regenerácii tkanív. Pošvové pH stúpa a sliznica sa stáva náchylnejšou na vaginálne infekcie.

Výhodou zdravotníckej pomôcky GYNELLA® AtroGel je, že obsahuje aj TIAB® komplex (striebro s vysokou antimikrobiálnou aktivitou), ktorý je účinný proti všetkým typom vaginálnych infekcií (bakteriálneho, kvasinkového i vírusového pôvodu).

Problém sa netýka len žien v menopauze, môže sa vyskytnúť u žien všetkých vekových kategórií, ktoré majú zníženú hladinu ženského pohlavného hormónu estrogénu.

Vhodný je teda pre ženy:

 • v menopauze trpiace suchosťou, pálením, svrbením a bolesťou v intímnej oblasti,
 • s vaginálnymi infekciami v dôsledku vaginálnej atrofie alebo suchosti,
 • s hormonálnymi výkyvmi v dôsledku poruchy nebo zníženia tvorby estrogénu,
 • užívajúce antikoncepciu alebo inú hormonálnu liečbu.


Viac informácií o produkte nájdete TU.


Hodnotenie
13
avatar
Lenka
Dlho ma trápili časté vaginálne infekcie a nevedela som si s tým rady. Otestovala som mnoho výrobkov, avšak žiaden nesplnil očakávania, niekedy problém dokonca zhoršil. Keď prišla možnosť od Gynyelly, otestovať výrobok Atrogel potešila som sa, avšak bola som voči nemu skeptická, keďže po množstve výrobkov ktoré mi nepomohli som od toho neočakávala zázraky. Avšak opak bol pravdou. Gél mi pomohol nie len pri vaginalnej infekcii ale aj pri suchosti, ktorá ma zvykla trápiť hlavne počas dni keď som bola chorá. Balenie je príjemné, skladné, aplikácia produktu veľmi jednoduchá a praktická. Za mňa môžme vrelo odporučiť, učíte budem používať ďalej
klad Veľkosť balenia
klad Rýchly nástup účinku
klad Vôňa
klad Jednoduchá aplikácia
klad Cena vs. Výkon
klad Nič som nespozorovala
příloha
avatar
Kristina
Gel mi velmi pomohol pri mojej suchosti. Je naozaj prijemny , pekne vonia ulava bola za chvilku. Tym , ze obsahuje k.h ktora je predovsetkym na hydratovanie je len pre mna plus. Takze urcite odporucam ak mame suchost. Aplikator je velmi jednoduchy a dobra sa to nanasa, nemam rada ked au klasike kremi a chytate sa tam s rukami.
klad Vona
klad Aplikator na nanasanid
klad Hustota gelu
klad Rychla ulava od bolesti
klad Nic
příloha
avatar
Nikola
Používala som ho na svrbenie. Po tomto géle som mala zlepšenie, čomu som sa čudovala, pretože som s týmto problémom mala dosť dlhy problém. Ale, určite budem si dávať tento gél častejšie za rok. S produktom som naozaj spokojná. Môžem len odporúčiť. Rýchly nástup účinku.
klad Obal
klad Ucinnost
klad Nič, všetko super
příloha
avatar
Alexandra
Gynnella astrogel mi mala pomôcť pri pocite suchosti a problémoch so svrbením, čo prerastalo až do pálenia. Už v začiatkoch používania tieto problémy pomaly ustupovali. Výhodou prípravku je, že má praktické balenie, ktoré sa ľahko použije. Zároveň je veľmi hygienické. Keďže na každý deň je samostatný aplikátor.
klad Balenie
klad Efektivnost
klad Účinnosť
klad Cena
příloha
avatar
Viktória
S produktom určeným na ženskú intímnu starostlivosť Gynella AtroGel som veľmi spokojná. Aplikácia je jednoduchá, bez problémov. Pomohol mi AtroGel na problémy s liečbou vaginálnej suchosti, bolestivému pocitu a prevenciu. Pociťujem zlepšenie v intímnej oblasti, menej štípania, bolesti, suchosti a celkového diskomfortu.
klad Balenie
klad Zloženie
klad Aplikácia
klad Možnosti využitia
příloha
avatar
Denisa
Tento gél sa mi páčil. Mal skvelý obal a super dávkovanie. Používala som ho aj kvôli problémom so suchosťou a aj kvôli problémom so svrbením. Na svrbenie mi to zabralo skvelo,ale so suchosťou sa mi nezdá, že by mi to nejak extra pomohlo nepocítila som v tomto smere zlepšenie.
klad Balenie
klad Dávkovanie
klad Velkosť
klad Nepocítila som zlepšenie suchosti
klad Pozostatky z gélu
příloha příloha příloha
avatar
Daniela
Gynella Atrogel je vaginálny gél, ktorý priaznivo pôsobí pri svrbení alebo pálení pošvy alebo vonkajšej oblasti intímnych partii. V balení sa nachádza 7 jednorázových aplikátorov, ktoré sa ale na môj vkus ťažko otvárali. Balenie ma príliš neohúrilo, papierová krabička bola tenká a dokrčená a jednotlivé aplikátory v nej boli nedbanlivo pohádzané. Ale naopak veľmi chválim aplikáciu, ktorá bola veľmi jednoduchá a v žiadnom prípade nebola nepríjemná. Gél splnil očakávania a suchosť pošvy nateraz zmizla.
klad Jednoduchá aplikácia
klad Rýchla úľava od problému
klad Balenie
příloha
avatar
Andrea
Produkt ma veľmi milo prekvapil. Už po pár dňoch používania som spozorovala zlepšenie v zdravotnom stave. Pocit suchosti, a neustále zápaly ustúpili. Taktiež ki produkt zmenil aj môj sexuálny život. Odporúčam všetkým ženám ktoré váhajú nad kupov produktu.
klad Malé trubičky
klad Jednoduché použitie
klad Zlepšenie zdravotného stavu
klad Dobrá konzistencia
klad Nič nevyteká von
příloha
avatar
Krisztina
Trápi ma suchá vaginálna sliznica, ktorá často svrbela a tento produkt mi tento problém vyriešil. Väčšinou to vkladám na noc a ráno mám príjemný pocit. Ešte z dlhodobého hľadiska neviem presne posúdiť účinky, ale zatiaľ som veľmi spokojná. Budem to odporúčať kolegyniam.
klad Textúra
klad Účinok
klad Vôňa
klad Dávkovanie
klad Veľkosť balíka
příloha
avatar
Lucia
Tento GEL je veľmi príjemný a hlavne účinný, je dobre ho užívať preventívne na zvlhcenie pošvovej sliznice. Veľmi jednoduchá je aj aplikácia a príjemná vôňa. Zbaviť pocitu suchosti a pálenia. Produkt budem používať aj naďalej a určite budem odporúčať známym.
klad Rýchla úľava,
klad aplikácia
klad Nenašla som nič
příloha
avatar
Jana
S daným produktom som bola veľmi spokojná. Zbavila som sa pocitu suchosti a pálenia. Gél sa veľmi dobre aplikuje pomocou aplikátorov. Je to určite hygienickejsie ako krémy. Za mňa určite budem odporúčať. Gél má výbornú konzistenciu. Určite ho budem užívať aj preventívne na zvlhčenie pošvovej sliznice.
klad Veľká úľava pri vaginálnej sú hostí,okamžitá úľava
klad Jednoduchá aplikacia
klad Žiadne som neobjavila
příloha
avatar
Simona
Prekvapilo ma milé a nenápadné balenie, vhodné aj do kabelky. Ďalšou výhodou je aj jednoduchá aplikácia a vôňa. V neposlednom rade aj účinnosť. Určite môžem tento produkt odporučiť všetkým, čo sa tam dole cítia nekomfortne a sucho. Som milo prekvapená, ako rýchlo sa dostavia účinky produktu.
klad Balenie
klad Aplikácia
klad Vôňa
klad Účinnosť
klad Cena
příloha
avatar
Anna
S produktom som bola veľmi spokojná. Spĺňa to čo výrobca sľubuje. Už nemám pocit nepohodlia. Zbavila som sa pocitu pálenia aj pocitu suchosti. Gél sa dobre aplikuje večer pred spaním pomocou jednorazových aplikátorov, to je oveľa lepšie ako krémy. Jediná nevýhoda je trochu vyššia cena za výrobok. Ale aj napriek tomu by som ho odporučila svojím známym.
klad Aplikácia
klad Balenie
klad Spĺňa očakávania
klad Cena
příloha
Povoliť všetko Upraviť Odmietnuť Povoliť výber Doména Platnosť Popis Spracovateľ