Trápi vás menopauza, narušená mikroflóra alebo suchosť? Práve vás môžu zaujímať recenzie na vaginálne čapíky GYNELLA® Balance. Tie už čoskoro!

image
otestované
Počet recenzií
14
ako ste hodnotili
5
14x
4
3
2
1
odporúča
100 %
Testované v období
od 20. 8. 2023
do 24. 9. 2023

Máte ťažkosti s vašou mikroflórou? Ak sa už nechcete podriadiť vaginálnym problémom alebo menopauze, pridajte sa k našim testujúcim. Vaginálne čapíky GYNELLA® Balance si poradia s antikoncepciou, antibiotikami aj hektickým životným štýlom a my hľadáme ženy, ktoré sú unavené z vaginálnej suchosti alebo atrofie a ktoré si chcú užívať život plnými dúškami aj po štyridsiatke. 

GYNELLA® Balance vaginálne čapíky

GYNELLA® Balance je zdravotnícky prostriedok založený na tyndalizovaných = neživých laktobaciloch (Lactobacillus acidophilus), kyseline hyalurónovej, izoflavónoch zo sóje a kyseline mliečnej.

Kombinácia týchto látok pomáha:

  • podporovať prirodzené ochranné mechanizmy vaginálnej mikroflóry,
  • hydratovať vaginálnu sliznicu žien v menopauze,
  • udržiavať vaginálnu mikrobiálnu rovnováhu,
  • zvyšovať elasticitu sliznice,

GYNELLA® Balance je vhodná pre ženy:

  • v menopauze, keď pri poklese hladiny estrogénu dochádza k vaginálnej suchosti, páleniu, svrbeniu, podráždeniu;
  • trpiace vaginálnou suchosťou spôsobenou chemickými alebo fyzikálnymi zmenami v tele;
  • so zmenou rovnováhy vaginálnej mikroflóry spôsobenou rôznymi faktormi: napr. menopauzou, hormonálnou zmenou, stresom, ale aj antibiotikami, antikoncepciou, tampónmi a pod.).

Zložky:

  • Tyndalised = neživé laktobacily (Lactobacillus acidophilus) - podieľajú sa na tvorbe kyseliny mliečnej, čím udržujú vaginálne pH v rovnováhe. Nespôsobujú rezistenciu na antibiotiká - môžu sa podávať počas užívania antibiotík a po ich užívaní.
  • Sójové izoflavóny - pomáhajú obnoviť prirodzenú hladinu estrogénu počas menopauzy a podporujú elasticitu vaginálnych stien, čím zmierňujú pocity napätia a suchosti.
  • Kyselina hyalurónová udržiava prirodzenú hodnotu pH, hydratuje a regeneruje, čím dopĺňa účinok sójových izoflavónov. 


Viac informácií o výrobku nájdete TU.

Hodnotenie
14
avatar
Adriana
Mám 54r, pár rokov skúšam rôzne čipky a až po otestovaní Gynella čipkov som pocítila to, čo som očakávala. Asi na 3.deň som začala vnímať ústup mojich každodenných ťažkostí, ako svrbenie, či pálenie vnútri ale aj zvonku pošvy. V noci som nepoužívala žiadnu vložku, cez deň väčšiu intímku, keďže som trochu viac špinila.
klad Jednoduché zavedenie do pošvy
klad Čípok je malý, hladký a kĺzavý
klad Veľmi ťažko sa trhal obal a zle sa čípok z neho vyberal
příloha
avatar
Silvia
Čípky Gynella Balance som mala možnosť otestovať. Čípky sú pevnej konzistencie, dobre sa zavádzajú. Používala som ich podľa návodu pred spaním. Produkt funguje už po krátkej dobe. Pri používaní čípkov som nemala pocit suchosti v intímnom živote. Produkt môžem doporučiť.
klad Veľkosť
klad Komfort po zavedení
klad Účinok
klad Samotná forma použitia
klad Ťažšie sa vyberajú z obalu, je dosť pevný
příloha
avatar
Jana
Mam viac ako 40 rokov a mala som podráždenu mikroflóru, ktorá sa prejavovala svrbenim, pálením a občasným vytokmi. Vyslovene diskomfort. Aj po použití iných volnopredajnych prostriedkov sa problemy vratili. Odkedy som použila Gynella Balance kvalita mojich intímnych partii je spat. Všetky neduhy su prec a ja sa cítim opäť v pohode a ako v bavlnke. Balenie obsahuje 10 capikov,ktoré sa používajú pred spaním aby co najdlhšie pôsobili a ak ich používate podla návodu urcite pomôžu aj vam. Za mňa je to super produkt, ktorý veľmi rada odporúčam. Dakujem, ze som sa mohla zúčastniť testovania.
klad Super balenie, skladne, praktické.
klad Navod na použitie zrozumitelny, vystizny.
klad Kvalitne capiky co pomahaju
klad Ťažšie sa vyberajú z obalu, inak ziadne nevýhody nevidím.
příloha příloha
avatar
Lucia
Už po prvom použití čapíku GYNELLA® Balance som cítila evidentnú úľavu od suchosti v pošve. Čapík sa jednoducho zavádza, je bez parfumácie, nemusíte bezprostredne po zavedení utekať do vodorovnej polohy. Celkovo po dlhej dobe som si našla vyhovujúci výrobok po dlhodobom výpadku konkurenčných čapíkov. S čím som sa trošku mordovala bolo balenie. Také tuhšie prevedenie "alobalu". No prekonala som to každý krát :)
klad bez parfumácie
klad jednoduchosť aplikácie
klad okamžitý účinok
klad ťažšie sa vyberá z obalu
příloha
avatar
Lucka
Mala som možnosť testovať produkt Gynella Balance vaginálne čapíky. Už od skorej puberty som mala ženské problémy, suchosť sliznice. Po pár dňoch používania, som pocítila vo mne zmenu, samozrejme k lepšiemu. Ich konzistencia bola vynikajúco vymyslená. Po 3 dňoch som cítila úľavu. Jediné čo ma odrádzalo bol obal.
klad Účinné pomohlo
klad Zlá manipulácia s produktom
příloha
avatar
Stanislava
vaginálne čapíky som vyskúšala. Keďže ma trápili mykózy suchosť a pálenie vyskúšala som rôzne formy prípravkov. Od voľnopredajných až po predpis. Popravde už po prvej dávke som sa cítila lepšie. Svrbenie a suchosť boli slabšie. Používala som ich pár dni potom som ich prerušila keďže som dostala svoje dni. Ale určite ich ďalej dopoužívam.
klad veľkosť balenia
klad komfort
klad ľahko sa dáva dnu
klad účinok
klad ťažšie sa vyberajú
příloha
avatar
Martina
Dlhé roky som pociťovala problémy s vaginálnom suchosťou. Tieto komplikácie mi znepríjemňovali každodenný život a neustále skúšanie produktov a vyhadzovanie peňazí zbytočne má už nebavilo. Našla som nový produkt čapíky Gynella Balance aj na odporúčanie mojej gynekologičky ich skúsila. Musím povedať, že konečne tento produkt aj reálne účinkoval a pomohol mi. Po využívaní polovice balenia som mala konečne príjemný pocit a zmiernenie bolestí. Čapiky sa zmestia do každej kabelky, ľahko sa zavádzajú, neroztápajú sa pri vkladaní a nešpinia prádlo. Tento produkt mi skvelo vyhovuje a určite si ho kúpim znova a odporúčam aj známym.
klad Balenie
klad Konzistencia
klad Počet v balení
klad Účinok
příloha
avatar
Katarina
Gynella Balance čipky sú voľnopredajná pomoc pre všetky ženy trpiace vaginálnou suchosťou spôsobenou viacerými faktormi. Sú balené v papierovej krabičke, ktorá obsahuje 2 oddelené blistre , pričom v každom je po 5 kusov zabalených čípkov. Alumíniový obal je perforovaný a dá sa pohodlne otvoriť rukami. Zavádzanie čípku je úplne bezproblémové a jednoduché. Odporúča sa zavádzanie v polohe na chrbte, podľa vlastnej skúsenosti viem, že ani poloha v podrepe nie je problém. Celý čípok sa vstrebe do vnútornej sliznice a nič nevyteká von. Po použití je zrejmý lepší pocit a každá žena si všimne a určite aj ocení pocit komfortu a vrátenej rovnováhy.
klad Jednoduchosť aplikácie
klad Balenie
příloha
avatar
Silvia
Vyskúšat čapíky GYNELLA Balance som sa rozhodla pre opakované vaginálne zápaly s podráždenie. S tým sa spája aj pocit suchosti, ktorý zvýšuje podráždenie. Pocit suchosti a podráždenia sa zmiernil už po 1 aplikácii. Ustúpil po cca 4 dňoch. Čapíky sú pevné a dobre sa s nimi narába. Určite ich budem opakovane používať.
klad Pocit vlhkosti bez mastného povlaku ako po použití krému.
klad Nezanecháva zbytky a nešpiní spodné prádlo.
klad Čapíky sú pevné.
klad Príjemný pocit aj po ukončení aplikácie.
klad Chýba perforácia na obale. Ťažšie sa vyberá ak máte vlhké ruky.
klad Na obale aj v príbalovom letáku chýba kompletné zloženie. Ako alergik to považujen za dôležité.
příloha
avatar
Jaroslava
Gynella Balance som používala na suchosť a mierne svrbenie vaginalnej sliznice. Pomohlo mi to veľmi so suchosťou a čiastočne aj so svrbenim. Čapíky mi vyhovovali,ľahko sa zavádzali do pošvy. Úľavu som pocítila po 3 ťom čapíku. Určite by som ich použila aj znova. Ďakujem
klad Účinok
klad Ľahké zavedenie
klad Nič
příloha
avatar
Danka
Som žena v menopauze a doposiaľ som dosť často pociťovala svrbenie v intímnej oblasti. Keď som otestovala čapíky Gynella Balance musím skonštatovať, že u mňa došlo k úľave od ťažkostí, s ktorými som sa trápila dosť dlhý čas. Vďaka čapíkom Gynelle Balance už môžem oveľa pokojnejšie spávať, keďže ma už výrazne menej trápia problemy spojene so svrbením a pociťujem aj menej často suchosť vaginálnej sliznice. Capiky Gynella Balance odporúčam používať každej žene, ktorá trpí problémami súvisiacimi s prichadzajucou menopauzou. Ľahko sa s nimi manipuluje a určite ich budem používať aj nadalej. som čapíky Gynella Balance a som veľmi spokojná. Určite ich odporúčam všetkým ženám v menopauze. Sú vynikajúce pri riešení problémov suchosti vaginálnej sliznice, dobre sa s nimi manipuluje. Určite si ich v budúcnosti zaobstaram a budem ich používat.
klad velmi mi pomohli
klad nemám záporné pripomienky
příloha
avatar
Nikoleta
Od začiatku používania čapikov Gynella balance nastala úľava. Pocit suchosti a s tým spojený diskomfort vymizol . Vrelo odporúčam ženám v obdobím menopauzy. Akurát trochu ťažšie sa jednotlivé čapiky otvárajú a následne vyberajú z obalu , zmena obalového materiálu by pomohla .
klad +
příloha
avatar
Adriana
Čapíky som užívala na suchosť vaginálnej sliznice, keďže som už v menopauze. Po užití všetkých desiatich som cítila mierne zlepšenie suchosti sliznice. Očakávala som väčší účinok. Nepáčilo sa mi však vytekanie tablety na druhý deň ráno a nutnosť použiť na noc vložku.
klad Samostatné balenie každej tablety
klad Tvar tablety
klad Nutnosť použiť na noc vložku
klad Nepríjemné vytekanie rozpustenej tablety na druhý deň ráno
příloha
avatar
Zdenka
Po vysadení antikoncepcie som mala problém s vaginálnom suchosťou. Tento problém neprešiel ani po pol roku. Ako bonus pravidelne zápaly a výtoky. Áno, aj to dokáže porobiť s telom hormonálna antikoncepcia. Preto som rada, že som mohla vyskúšať tieto čapíky. Po pár ďňoch používania som si všimla menšiu mieru výtoku. Nemala som ani pocit svrbenia a pálenia. Čapíky sa krásne a jednoducho dajú zaviesť a nijako neprekážajú. Budem pokračovať v používaní a teším sa na dlhodobé účinky.
klad Veľkosť
klad Komfort po zavedení
klad Účinok
klad Samotná forma použitia
klad Čapíky sa trochu ťažšie vyberajú z balenia, je dosť pevné
příloha

Prílohy

IMG_6448.mov
Povoliť všetko Upraviť Odmietnuť Povoliť výber Doména Platnosť Popis Spracovateľ