Trápi vás menopauza, narušená mikroflóra alebo suchosť? Práve vás môžu zaujímať recenzie na vaginálne čapíky GYNELLA® Balance. Tie už čoskoro!

image
otestované
Počet recenzií
1
ako ste hodnotili
5
1x
4
3
2
1
odporúča
100 %
Testované v období
od 20. 8. 2023
do 24. 9. 2023

Máte ťažkosti s vašou mikroflórou? Ak sa už nechcete podriadiť vaginálnym problémom alebo menopauze, pridajte sa k našim testujúcim. Vaginálne čapíky GYNELLA® Balance si poradia s antikoncepciou, antibiotikami aj hektickým životným štýlom a my hľadáme ženy, ktoré sú unavené z vaginálnej suchosti alebo atrofie a ktoré si chcú užívať život plnými dúškami aj po štyridsiatke. 

GYNELLA® Balance vaginálne čapíky

GYNELLA® Balance je zdravotnícky prostriedok založený na tyndalizovaných = neživých laktobaciloch (Lactobacillus acidophilus), kyseline hyalurónovej, izoflavónoch zo sóje a kyseline mliečnej.

Kombinácia týchto látok pomáha:

  • podporovať prirodzené ochranné mechanizmy vaginálnej mikroflóry,
  • hydratovať vaginálnu sliznicu žien v menopauze,
  • udržiavať vaginálnu mikrobiálnu rovnováhu,
  • zvyšovať elasticitu sliznice,

GYNELLA® Balance je vhodná pre ženy:

  • v menopauze, keď pri poklese hladiny estrogénu dochádza k vaginálnej suchosti, páleniu, svrbeniu, podráždeniu;
  • trpiace vaginálnou suchosťou spôsobenou chemickými alebo fyzikálnymi zmenami v tele;
  • so zmenou rovnováhy vaginálnej mikroflóry spôsobenou rôznymi faktormi: napr. menopauzou, hormonálnou zmenou, stresom, ale aj antibiotikami, antikoncepciou, tampónmi a pod.).

Zložky:

  • Tyndalised = neživé laktobacily (Lactobacillus acidophilus) - podieľajú sa na tvorbe kyseliny mliečnej, čím udržujú vaginálne pH v rovnováhe. Nespôsobujú rezistenciu na antibiotiká - môžu sa podávať počas užívania antibiotík a po ich užívaní.
  • Sójové izoflavóny - pomáhajú obnoviť prirodzenú hladinu estrogénu počas menopauzy a podporujú elasticitu vaginálnych stien, čím zmierňujú pocity napätia a suchosti.
  • Kyselina hyalurónová udržiava prirodzenú hodnotu pH, hydratuje a regeneruje, čím dopĺňa účinok sójových izoflavónov. 


Viac informácií o výrobku nájdete TU.

Hodnotenie
1
avatar
Zdenka
Po vysadení antikoncepcie som mala problém s vaginálnom suchosťou. Tento problém neprešiel ani po pol roku. Ako bonus pravidelne zápaly a výtoky. Áno, aj to dokáže porobiť s telom hormonálna antikoncepcia. Preto som rada, že som mohla vyskúšať tieto čapíky. Po pár ďňoch používania som si všimla menšiu mieru výtoku. Nemala som ani pocit svrbenia a pálenia. Čapíky sa krásne a jednoducho dajú zaviesť a nijako neprekážajú. Budem pokračovať v používaní a teším sa na dlhodobé účinky.
klad Veľkosť
klad Komfort po zavedení
klad Účinok
klad Samotná forma použitia
klad Čapíky sa trochu ťažšie vyberajú z balenia, je dosť pevné
příloha

Prílohy

IMG_6448.mov
Povoliť všetko Upraviť Odmietnuť Povoliť výber Doména Platnosť Popis Spracovateľ