Naše testerky otestovali GYNELLA® Silver Caps. Ako boli spokojné?

image
otestované
Počet recenzií
13
ako ste hodnotili
5
12x
4
1x
3
2
1
odporúča
100 %
Testované v období
od 14. 5. 2023
do 18. 6. 2023

GYNELLA® Silver Caps   

Vhodné ako podpora liečby pri akútnych i opakujúcich sa vaginálnych infekciách a mykóz spojených s príznakmi:

  • svrbenie
  • pálenie
  • začervenanie
  • výtok.

Leto

Vyhnite sa nepríjemným pocitom v intímnych partiách a predchádzajte vaginálnym infekciám v letných mesiacoch, keď sú vaše intímne partie vystavené nezvyčajným vonkajším vplyvom, ako sú napríklad mokré plavky, zaparenie alebo nedostatočná hydratácia. Vaginálna sliznica je tak náchylnejšia voči vaginálnym infekciám a mykózam. Vďaka  patentovanej technológii TIAB® s antimikrobiálnym účinkom budete chránená. Nevystavujte sa zbytočnému riziku a buďte dole bez starostí.

Šport

Nenechajte sa obmedzovať nepríjemnými pocitmi počas športových aktivít ako napríklad:

  • plávanie
  • bicyklovanie
  • beh.

Počas športových aktivít sú vaše intímne partie vystavené záťaži, ktoré sa môžu prejaviť odreninami, začervenaním, pálením, alebo svrbením. Chlórovaná voda môže taktiež spôsobiť narušenie pošvovej sliznice.

Hojenie rán

Vďaka svojim hojivým účinkom je produkt GYNELLA Silver Caps odporúčaný aj po operačných zákrokoch, ako sú konizácie, alebo hysterektómia pre ľahšie hojenie tkaniva.

Výhody GYNELLA® Silver Caps

  • ľahko rozpustné gélové kapsuly
  • ľahká aplikácia bez pomoci aplikátorov
  • účinné proti 3 druhom patogénov (baktérie, kvasinky, vírusy).


Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnotenie
13
avatar
Martina
S produktom Gynella Silver Caps som spokojná. Mala som poblém s pálením, ktoré po užívaní kapsúl začala po 3 dňoch ustupovať a postupne sa úplne stratilo. Kapsule sa ľahko zavádzajú a nevytekajú. Som rada, že som tento produkt vyskúšala a určite by som ho odporúčala aj mojim známym.
klad Jednoduchosť zavádzania
klad Rýchla úľava od problému
klad Cena
příloha příloha
avatar
Monika
Gynella je pre mňa zárukou spokojnosti. Nepochybovala som o tom, že mi pri pálení a svrbení intímnych partii pomôže. A naozaj je to super produkt. Jednoducho sa aplikuje, úľava prichádza do pár minút. Bola som spokojná, ešte po produkte v prípade potreby siahnem aj v budúcnosti.
klad Takmer okamžitá úľava po aplikácii tabletky od pocitu svrbenia a pálenia
klad Viac sa mi páčia ako čapíky a vaginálne krémy
klad Gynella je pre mňa značka, ktorá je zárukou spokojnosti
klad Pohodlná aplikácia tabletiek
klad Žiadny nepríjemný pocit po aplikácii
klad Po aplikácii žiadny výtok na pyžame, alebo nohavi"kách
klad Príbalový leták nebol v slovenskom jazyku
klad Vhodnosť pri intravaginálnej antikoncepcii ? Nespomína sa.
klad Na škatuľke tiež nič po slovensky
příloha
avatar
Marianna
Super produkt, keďže úľava je už po prvom použití, aplikácia je easy, prijemne ma prekvapila veľkosť a balenie ako obyčajne tabletky namiesto vyberania každého cipku z pevného obalu. Ráno je pocit príjemnejší ako po cipkoch (my ženy vieme ?), netreba si dávať na noc vlozku takze za mna pecka.
klad Veľkosť a tvar
klad Zloženie
klad Okamžitá úľava
klad Cena
klad Použitie
příloha
avatar
Jana
S kapsulami Gynella Silver Caps mám veľmi pozitívnu skúsenosť. Bola som v kúpeľoch čo zahŕňalo aj časté príjemne máčanie nielen v liečivej vode ale aj plávanie v bazéne. Hoci som používala tampóny do vody ako prevenciu infekcie nepríjemné pocity tam dole predsa prišli. Vyskúšala som teda tieto kapsulky a uz po prvom dni sa pocity zmiernili po asi 2-3 dňoch príznaky prestali
klad Jednoduché zavádzanie
klad Nešpiní spodné prádlo
klad Rýchlosť účinku
příloha
avatar
Stanislava
Som po konizacii krčka maternice a vyskúšala som Gynellu. Musím povedať, že mi pomohla pri hojení rany. Nasadili mi antibiotiká a pri nich mám skoro vždy svrbenie. Po užívaní Gynelly sa mi to zlepšilo a svrbenie vymyzlo. Produkt Gynella môže podľa vlastnej skusenosti iba odporúčať
klad Pomáha tam, kde to potrebujem.
příloha příloha
avatar
Csilla
Super. bola rychlá a jednoduchá aplikacia, hned som cítila sviežost . Opravdu mi to pomohlo. necítila som otravné svrbenie a pálenie.úlava prišla hned po 4 den.,a začervená pokožka bola zase zdravá.budem odporučat všetkým kamarátkam.v lete mám častejšue ženské problémy,jlavne mykózu,hlavne po termáln..kupaní .
klad učinok
klad nič
příloha
avatar
Eniko
Pošvové plesne sa objavia vždy po menštruácii, čo je veľmi nepríjemné. Veľmi rada som preto vyskúšala Gynella Silver Caps. Po prvých 3 dňoch svrbenie prestalo a o pár dní neskôr aj všetky ostatné príznaky. Mykóza sa odvtedy nevrátila. Používanie je jednoduché. Účinkuje sa to rýchlo, môžem o tom povedať len pozitívne veci. Ak budem mať nabudúce tento problém, isto použijem strieborné čiapky Gynella.
klad Rychlo účinkuje
klad Jednoduchá aplikácia
klad Funguje to
klad Odstrani mykozu
příloha
avatar
Jana
Čípky sa zavádzajú veľmi jednoducho. Krásne sa rozpúšťa. Vďaka čípkom sa mi upravilo pálenie a suchosť v pošve. Prvé dva dni som sice mala výtok, ale to som prikladala tomu, že všetko škodlivé odchádza z tela von. Hlavne sa nemusia uchovávať v ľadničke.
klad Jednoduché zavádzanie
klad Ťažšie vyberanie čípkov z obalu
příloha
avatar
Daniela
Po použití mäkkej kapsuli nepríjemné pálivé pocity ustúpili do niekoľkých minút. Ľahká aplikácia zabezpečila pohodlie pri dávkovaní bez zbytočných aplikátorov. Je vhodná na dovolenkové obdobie kvôli rýchlej funkčnosti. Zišlo by sa väčšie balenie pri akutnejších problémov.
klad ľahká aplikácia
klad Tvar kapsuly
klad cena
klad väčšie balenie
příloha příloha
avatar
Lucia
Dobrý deň, kapsule gynella odporucam vsetkymi 10timi. Nakoľko ma trapil vaginálny zapal. Po aplikovaní 3ch kapsuli som necitila žiadny priznak. Ale vybrala som 7 dnovu liečbu a od vtedy mam pokoj. Urcite tento produkt bude stale v mojej lekarnicke. Nevahajte.
klad Rychlo účinkuje
příloha
avatar
Marianna
Hneď ako som použila prvú kapsulu silver Caps som už zbadala nejakú zmenu ...ako by sa mi to tam všetko upokojilo .kapsula sa ľahko zavádza..zloženie sa mi veľmi paci a môžem povedať..ze po použití všetkých mi môj problém celkom zmizol ..neviem posúdiť ci je to na dlho zatiaľ..ale rozhodne mi produkt pomohol
klad Zavadzania
klad Zloženie
klad Kvalita
klad NIC
příloha
avatar
Mriam
Testovanie dopadlo výborne.Prislo v pravý cas.Akurat so bola po chorobe a pociťovala som nepríjemný diskomfort.Uz po 2 kapsuli som mala úľavu a zmierenie nepríjemných pocitov.Velmi mi pomohli.Do týždňa som bola úplne v poriadku.Hned som ich doporučila kamaratke,ktorá má podobne príznaky.Treba ich mať doma,v zásobe.Vdaka za vyskusanie
klad Rychly nástup
klad Ulava
klad Vytekanie
příloha
avatar
Lucia
Tieto kapsule prišli ako na zavolanie v čase kedy som dostala silné antibiotiká. Mavam problémy pálenie, svrbenie, výtoky dosť často, avšak pri používaní antibiotík sa zhoršujú. Hneď s antibiotikami som začala používať aj tieto kapsule. Všetky problémy zmizli. Nemala som také svrbenie, pálenie. Výtok sa nedostavil vôbec.
klad Mäkká kapsula
klad Jednoduché použitie
klad Rýchly účinok
klad Nenašla som negatíva
příloha
Povoliť všetko Upraviť Odmietnuť Povoliť výber Doména Platnosť Popis Spracovateľ