Mamičky s dcérkami otestovali GYNELLA® Girl Intimate Wash. Prečítajte si ich spätnú väzbu.

image
otestované
Počet recenzií
13
ako ste hodnotili
5
13x
4
3
2
1
odporúča
100 %
Testované v období
od 13. 6. 2023
do 9. 7. 2023

GYNELLA® Girl Intimate Wash 

GYNELLA® Girl Intimate Wash je vďaka svojmu špeciálne vyvinutému zloženiu vhodná na udržiavanie správneho pH intímnych partií dievčat od 3 rokov až do prvej menštruácie. pH intímnych partií v nehormonálnom období je odlišné od pH intímnych partií dospelej ženy, a preto použitie bežného intímneho gélu nie je pre dievčatá vhodné. 

GYNELLA® Girl Intimate Wash je vhodná pre malé dievčatká, ktoré trpia pocitom:

  • svrbenia
  • pálenia
  • začervenania

Používaním GYNELLA® Girl Intimate Wash môžete predchádzať gynekologickým problémom vášho dievčatka a ich opakovaniu. To je predpokladom pre jeho spokojný a bezstarostný život dole v dospelosti.


Viac informácií o výrobku nájdete TU.

Hodnotenie
13
avatar
Lucia
S produktom Gynella Girl Intimate Wash som veľmi spokojná. Mám dve dcéry 5 a 6 rokov a dcérkam vyhovuje tento intímny gél. Pri umývaní ich nič nepáli ako pri používaní iných vyskúšaných intímnych gélov pre dievčatá. Dcéry radi používajú tento intímny gél.
klad jemná vôňa
klad konzistencia
klad veľkosť balenia
příloha příloha
avatar
Veronika
Intímne mydlo GYNELLA Intimate Wash pre malé dievčatá funguje ako má. Pri každodennompoužívaní nespôsobuje podráždenie alebo nepríjemné pocity. Zmierňuje začervenanie. Má jemnú vôňu. Páči sa mi praktické balenie s pumpičkou. Všetkým vrelo odporúčam tento produkt
klad Vôňa
klad Balenie
klad Nič
příloha
avatar
Kristína
Gél je veľmi jemný, šetrný . Dievčatá zvládnu starostlivosť aj samé. Ideálne. A dobu kúpania a cestovania. Samozrejme súčasť letnej hygienickej taštičky a súčasť výbavy do tábora. Škola len, že to balenie je také malinké; v domácnosti by človek prijal aj väčšie,ale na cesty je super.
klad Nizka penivosť, jemná vona
klad Male balenie
příloha
avatar
Anežka
Dcérka si gél veľmi obľúbila páčila sa jej aplikácia s pumpickou Príjemná vôňa a výborná konzistencia výrobku Gynella je ako stvorená na hygienu dievčat už v rannom veku. Nakoľko nás trápilo pálenie, svrbenie a začervenanie pokožky v tejto oblasti už po pár použitiach bolo vidno zreteľné zlepšenie. Dcérke zmizlo začervenanie
klad Praktickosť balenia
klad Funkčnosť
klad Jednoduchá aplikácia
klad Príjemná vôňa
klad Výborná konzistencia
klad Dizajn výrobku
klad Jednoduchá manipulácia
klad Možno väčšia gramáž
příloha příloha
avatar
Petra
Nakoľko gel používame krátko, (pár dni) neviem posúdiť účinnosť prípravku z dlhodobejšieho hľadiska. Začervenanie však postupne mizne. Konzistencia aj prakticky dávkovač sú pre dcéru super, vie sama gél používať. Zatiaľ som spokojná, uvidíme po dlhšom užívaní.
klad Praktickosť
klad Jednoduchá manipulácia
klad Príjemná vôňa
klad Nič
příloha
avatar
Michala
Jemný čistiaci gél, príjemnej vône. Nedráždi pokožku, skôr s upokojujúcim účinkom. Konzistencia je gélová nie vodnatá, vytvorí sa jemná pena, ktorá je čistí pokožku. Dcéry sú spokojné, len testovacie balenie sa rýchlo míňa. Balenie je ideálne na dovolenku.
klad Jemná vôňa
klad Nič
příloha
avatar
Simona
Som mama 2 dievčat 5 a 11 od začiatka používania sa veľmi tešili bolo to pre nich niečo nové.Nakoľko pravidelne navštevujú pláváreň dosť často sme mali problém so začervenaním.Po pár dňoch začervenanie ustúpilo.Je super viesť ich od mala k intímnej hygiene.
klad Balenie s pumpičkou
klad Ľahké použitie
klad Veľkosť balenia
klad Jemna vôňa
příloha
avatar
Soňa
Moja dcéra má od malička problém s umývaním intímnych partií, pretože sa vždy bála štipania a podráždenia. Skúšala som rôzne iné mydla aj intímny gél a vždy sa prejavilo štípanie. Po umytí intímnym gélom Gynella sa konečne nebojí umývať intímne partie a mala úsmev na tvári. Spokojné dieťa spokojná mama. Určite zostanem verná tejto značke som rada, že som vyskúšala. Odporúčam každému.
klad Naozaj nedráždi ako pri inom intímnom gély
klad Dieťa nemá pocit žiadneho štipania
klad Praktické balenie s pumpičkou
klad Neutrálna vôňa
klad Balenie by mohlo byt väčšie
příloha příloha příloha příloha

Prílohy

IMG_3156.mov
avatar
Danka
Dievcensky intimny gel sme zacali pouzivat, pretoze pri letnych vyssich teplotach dcera zvykne mat zacervenane a podrazdene intimne partie. Gel jej pomohol nielen pri podrazdeni z tepla, ale bol ucinny aj po navsteve kupaliska a naslednom svrbeni intimnych miest. Vyhli sme sa vdaka gelu navsteve ambulancie,pretoze svrbenie po dvoch-troch dnoch prestalo. Balenie je rozmerovo tak akurat do detskej rucky ale aj do kabelky ci vaku, ked dieta ide zo skoly k vode. Ma decentnu vonu, ktora ho po pouziti neprezradi. Konzistencia je prijemna,vlacna.
klad Ucinnost gelu
klad Prakticke balenie
klad Konzistencia
klad Vlacnost
klad Vona
příloha
avatar
Darina
Gél je veľmi jemný a dcérku nič nepali pri umývaní. Pekne peni a ma neutralnu vôňu. Sme s ním spokojne.Balenie by mohlo byt väčšie. Lahko sa davkuje.Pouzivame ho väčšinou večer a teraz častejšie keďže sa veľmi potí.Urcite si to kúpime a odporúčame známym.
klad Obal
klad Vona
klad Mala krabička
příloha
avatar
Monika
Pri prvom otvorení som bola prekvapená vôňou a jemnou konzistenciou mala si ho hneď obľúbila stav nakoľko sa stále skrabala tak pomaličky to ustupuje určite si ešte objednáme. Produkt odporúčam všetkými desiatimi aj keď používame veľmi krátko stačí maličké množstvo
klad Vôňa
klad Konzistencia
klad Kratky čas na vyskúšanie
příloha
avatar
Simona
Veľká spokojnosť s používaním produktu GYNELLA pre moje dievčatko. Konzistencia je perfektná a vôňa velmi jemná. Dcérku som s tymto produktom naučila intímnej hygiene, ktoru trapilo najmä zacervenanie intímnych partii v horúčavách. Problém so zacervenanim sa určite zlepšil.
klad Gélová konzistencia
klad jemná vôňa
klad zlepšenie stavu zacervenania
příloha
avatar
Denisa
S umývacím gélom GYNELLA Girl Intimate Wash som maximálne spokojná, keďže dcérka od malička trpí rôznymi problémami, vyskúšali sme už rôzne krémy, mastičky, šampóny....no nakoniec sme sa rozhodli skúsit tento umývací gél a hneď bolo vidieť výsledky... navyše má aj praktické balenie.. každému vrelo odporúčam skúsiť, určite budeme používať aj naďalej
klad Ihneď vidno účinok
klad Praktické balenie
klad Som maximálne spokojná
příloha
Povoliť všetko Upraviť Odmietnuť Povoliť výber Doména Platnosť Popis Spracovateľ